Неділя, 3 лютого 2019,17:52

Польща тестує новий залізничний маршрут в Китай через Україну

27.06.2018 / Новини

Польська залізнична компанія PKP LHS початку тестування нового маршруту в Китай.

Про це повідомляє ЦТС.

З Євротермінал в Славкуві, що належить PKP LHS, відправили пробний контейнер в Китай. Дорогою в Піднебесну він проїде  Транскаспійським маршрутом, тобто  територією України, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

“Ми запускаємо маршрут, який коротше морського шляху і набагато дешевше, ніж повітряний транспорт. Він відповідає потребам експедиторів та операторів, які хочуть уникнути тривалого морського транспорту, обійти черзі на завантаження в азіатських портах, ефективно перетинати кордон з Європейським Союзом і забезпечувати доставку вантажів just -in-time “, – зазначив глава PKP LHS Збігнєв Трачіхлеб.

Запуск пробного контейнера був організований за сприяння австрійської компанії Far East Land Bridge ( “дочки” російської “РЖД Логістика”). Деталі проекту і співпраці між компаніями не повідомляються.

Раніше PKP LHS протестувала новий маршрут для доставки вантажів з Євросоюзу до Ірану. Цей шлях також пролягав через територію України. З Славкув в Астара, на кордоні з Азербайджаном, контейнер доставили 9 днів, у зворотному напрямку – за 13 днів.

Нагадаємо, ПАТ “Укрзалізниця” веде переговори про встановлення єдиного тарифу з операторами польських залізниць для запуску контейнерного поїзда від Чорного моря до портів на півночі Польщі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*