Неділя, 26 травня 2019,00:26

Польща може втратити понад півмільйона українських заробітчан

08.11.2018 / Новини

Об’єднання підприємців і роботодавців прогнозують, що Польща може втратити велику кількість працівників з України, які виїдуть на захід Європи. Причиною того буде сповільнення економічного розвитку .

Про це повідомляється на сайті РБК-Україна з посиланням на джерело.

У Польщі протягом першого півріччя 2018 року зафіксували на 13% менше заяв про намір доручити виконання роботи іноземцям, ніж минулого року. За прогнозами експертів, динаміка зростання польської економіки може зменшитися на третину через відтік українських заробітчан. Через це Польша може втратити 1,6% ВВП.

Тим часом у Німеччині активно готують рекламні кампанії, щоб заохотити працівників з інших країн йти до них на роботу. Зі свого боку, вони обіцяють надати підтримку у вивченні німецької мови.

У Польщі ж побоюються, що це “переманить” значну частину українців.

Об’єднання підприємців і роботодавців вирішили створити у Польщі єдину міграційну політику, яка була б спрямована на “розсудливе поглинання трудових іммігрантів з перевірених напрямків”.

Для того, щоб зберегти попередні темпи економічного розвитку до 2050 року готуються прийняти 5 мільйонів трудових еммігрантів.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*