Польща скасувала обов’язковий карантин для пасажирів літаків з України

02.07.2020 / Новини

Про звільнення з обов’язкового карантину осіб, які прибувають з України літаком, повідомила польська Прикордонна служба.

Особи, які є пасажирами літаків, що прибувають з України до Польщі, звільнені з обов’язкового 14-денного карантину, – пише Польське радіо.

На вебсторінці Прикордонної служби Польщі повідомляється, що після скасування контролю на внутрішніх кордонах ЄС (опівночі з 12 на 13 червня), на цих відрізках немає також санітарного контролю та обов’язку проходити карантин для тих, хто прибуває до Польщі. Проте, на зовнішньому кордоні ЄС надалі діють обмеження, зокрема стосовно в’їзду іноземців до Польщі та вимога карантину.

На кордоні з Україною, Білоруссю та Росією в’їзд іноземців до Польщі все ще обмежений. Кордон можна перетнути лише в деяких пунктах; з Україною – у Дорогуську (з українського боку – Ягодин), Корчовій (з українського боку – Краківець), Гребенному (з українського боку – Рава-Руська) – та Медиці (з українського боку – Шегині).

Польська Прикордонна служба в своєму повідомленні 1 липня нагадує, які категорії осіб, крім громадян Польщі, можуть перетнути польський кордон. У переліку додано нову групу – пасажирів повітряних суден, які здійснюють міжнародний політ з аеропорту, розташованого на території: Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Республіки Албанія, Республіки Корея та України.

«Від 1 липня 2020 року пасажири літаків, які прибувають з України до Польщі, звільняються від зобов’язання пройти 14-денний карантин», – йдеться у повідомленні.

При цьому на зовнішньому кордоні ЄС продовжують діяти обмеження, зокрема щодо обов’язкового карантину.

Так, на кордоні Польщі з Україною, Білоруссю і Росією в’їзд іноземців досі обмежений. Вони можуть потрапити в країну тільки в деяких пунктах: Дорогуськ (з української сторони – Ягодин), Корчова (з української сторони – Краковець), Гребенне (з української сторони – Рава-Руська) і Медика (з української сторони – Шегині).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*