Польські роботодавці просять уряд створити умови для масового щеплення українців

15.05.2021 / Новини

Роботодавці Польщі хочуть вакцинувати іноземних працівників, аби ті могли швидше приступити до роботи, бо бракує робочих рук.

Все більше працівників з України приїжджає у Польщу на роботу, а роботодавці думають над тим, як їх вакцинувати від коронавірусу, проте чіткої відповіді вони так і не отримують, пише inPoland.

«Ми вже прийняли рішення про організацію щеплень для наших працівників. Зараз ми перебуваємо на стадії обговорення з нашими клієнтами того, як здійснити цю дію якомога ефективніше, але ми отримуємо суперечливу інформацію щодо правил вакцинації іноземців», – каже Міхал Вєржковський, директор агентства з працевлаштування групи EWL, яке спеціалізується на наборі працівників з України.


Як підкреслює роботодавець, шанси на те, що українці приїдуть до Польщі вже вакциновані, невеликі. А щеплення мільйона іноземних робітників дозволить швидше отримати колективний імунітет.

До слова, економічні мігранти готові вакцинуватись у Польщі, згідно з останніми дослідженнями групи EWL, які опублікувала «Rzeczpospolita». За їх словами, 36 відсотків іноземних працівників (переважно з України) заявляють про свою готовність робити щеплення в Польщі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*