Показали відремонтоване інфекційне відділення у лікарні Володимира за 3,3 млн грн

22.12.2021 / Новини

22-го грудня у ТМО Володимира показали відремонтовані приміщення, де буде розміщуватися нове інфекційне відділення.

Народний депутат Ігор Гузь спільно з міським головою Володимира Ігорем Пальонкою відвідали ТМО та поспілкувалися з керівницею об’єднання Тетяною Ващук про оновлення і потреби лікарні, оглянули відремонтоване приміщення на другому поверсі, куди згодом перемістять інфекційне відділення, йдеться на сторінцінардепа.

Питання переміщення інфекційного відділення зі старої будівлі на вулиці Генерала Шухевича у головний корпус ТМО уже давно назріло у часі, зазначає Тетяна Ващук, оскільки умови перебування пацієнтів були неналежні та й утримання самої будівлі обходилось у велику суму – близько півтора мільйона гривень на рік.

Ремонтні роботи провели всього за три місяці. Більшість палат нового інфекційного відділення обладнані окремими санвузлами та душовими кабінами, є також доступ до централізованого постачання кисню. На реконструкцію відділення, розрахованого на 20 ліжкомісць, було витрачено 3,3 мільйона гривень, з яких 400 тисяч – кошти з місцевого бюджету.

“Мені також вдалося посприяти з виділенням коштів соцеконому і для відділення за них було придбано 14 кондиціонерів загальною вартістю 323, 6 тисяч гривень. Відзначу, що громада вкладає великі кошти в медицину. Лише упродовж 2021 року з місцевого бюджету на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я було виділено близько 20 мільйонів гривень.

І це мають оцінити в МОЗ та прийняти важливе рішення для Володимира – зробити лікарню опорною. Уже рік разом із міським головою та керівництвом медичного закладу боремося за те, щоб ТМО отримало статус опорної лікарні. На жаль, міністерство поки не йде на зустріч, але ми продовжуємо боротьбу, покращуючи матеріально-технічну базу медичного об’єднання”, – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*