Поїздка Зеленського в Оман не була офіційною (ВІДЕО, документ)

15.02.2020 / Відео, Новини

Січневий візит Президента України Володимира Зеленського в Оман залишив по собі чимало запитань без відповіді.

Чому ця поїздка була настільки таємною, якщо там були заплановані офіційні робочі зустрічі? Обговорювалася навіть версія, що Зеленський літав в Оман, щоб таємно зустрітися там із представником президента Росії Володимира Путіна, але вона не знаходила підтверджень, – передає Конкурент.

«Схеми» звернули увагу на рейс, яким президент України терміново повертався з Маската до Києва. А саме – на те, що перед тим цей же літак у Маскат прилетів із Москви. Ба більше, журналісти виявили, що цим бортом в Оман справді прибув представник владної верхівки Росії, – йдеться у розслідуванні.

Зокрема, журналісти з’ясували, що Зеленський прилетів до Києва з Оману через 19 годин після того, як про це заявила його пресслужба.

Як зазначив Офіс Президента “Схемам”, в Омані у Зеленського було лише дві офіційні зустрічі. Про це заявляє і нинішній голова Офісу Президента Андрій Єрмак.  

Проте є інформація, що літак, який Зеленський повернувся з Оману до Києва, насправді в Оман прилетів із Москви.

Детальніше дивіться у відео:

У свою чергу видання НВ повідомляє, що поїздка президента Володимира Зеленського в Оман була приватною і не мала офіційного статусу.

«Поїздка президента України в Султанат Оман не була офіційним візитом, не мала офіційного статусу, здійснювалася з особистою метою і за власні кошти», – сказано у відповіді на запит депутата до Офісу президента від Європейської солідарності Володимира Ар’єва, підписаній колишнім главою ОП Андрієм Богданом.

У відповіді також сказано, що в поїздці не було передбачено організаційно-протокольне забезпечення і в ній не брала участь делегація. А інформація про вартість перельотів в Оман і назад і проживання Зеленського з дружиною в готелі буде оприлюднена в декларації президента.

Нагадаємо, що 5 січня Зеленського помітили в Омані – ЗМІ повідомили, що він перебуває там на відпочинку з сім’єю і оприлюднили фото.

Через кілька годин Офіс президента підтвердив, що Зеленський знаходиться в Омані: там зазначили, що він відправився туди з сім’єю за власні кошти чартерним рейсом. Водночас в повідомленні ОП говорилося про «зустрічі на вищому рівні», які були заплановані «найближчими днями».

Повернувся він з Оману, за даними ОП, 8 січня в зв’язку з катастрофою в Ірані українського літака.

Водночас в ЗМІ повідомлялося, що Зеленський прилетів до Києва лише 9 січня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*