Субота, 23 березня 2019,01:27

Пільгове розмитнення авто вимагають продовжити

28.04.2018 / Новини

На сайті петицій до Президента України зареєстрована вимога зробити тимчасові пільги з розмитнення автомобілів постійними.

Електронна петиція до Президента України з вимогою зробити постійним тимчасовий закон 1389-19 (3251 від 07.10.2015) Про пільгове розмитнення авто зареєструвала 24-го квітня Єлизавета Іванова.

Петиція отримала реєстраційний номер 22/044428-еп.

В тексті петиції вказано:

“Вимагаємо закріпити в законодавстві постійні ставки акцизного збору, які були затверджені законом ‎‎‎1389-19 (3251 від 07.10.2015) про пільгове розмитнення авто, оскільки бачимо в цьому наступний ряд переваг:

– Регулярне поповнення державного бюджету на суму приблизно 200 мільйонів американських доларів у рік за рахунок сплати всіх необхідних платежів при ввезенні авто. У випадку, якщо закон 1389-19 не буде подовжено, дербюджет щороку буде втрачати цю суму, яка має піти на потреби держави;

– зниження рівня корупції в митних органах;

– економічна вигода для населення, що дозволяє ввозити якісні автомобілі за доступними цінами;

– припинення хаотично незаконного ввезення автомобілів на “євробляхах”, які не відповідають екологічним нормамЄвро-5 (надалі Євро-6) та несуть реальну загрозу не лише навколишньому середовищу України, а й життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху з причини неможливості контролювати виконання ПДР особами, які керують такими автомобілями”.

Станом на 27-ме квітня петицію підписало всього дві сотні громадян. Для того, щоб Президент розглянув петицію, потрібно, щоб за 3 місяці вона набрала 25 000 голосів. Щоб проголосувати за петицію, потрібно перейти за посиланням та зареєструватись.

Читайте також:

2 Коментарів Пільгове розмитнення авто вимагають продовжити

  1. Це дійсно люди при владі так відписуються.Це компетенція міської ради,виділити кошти на ремонт дитмайданчика крапка.Як землю дерибанити то нормально,а як покрасити і підремонтувати то коштів не стачає,керовніки хренові.

  2. 30років жлобства наших керівників, про нормальне розмитнення для людей,так і не можуть вирішити.То захищаємо свій автопром,то хлам ввозите,і такі відмовки.Їм не вигідно,по причині,що мають депутати салони,і коли дозволили ввозити авто по людській розтаможці,вони б закрили свої салони.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*