Пенсіонер з Шацька прикрашає подвір’я Ейфелевими вежами (відео)

16.01.2017 / Новини
Волинянин Іван Гарват тричі споруджував у себе на подвір’ї поблизу квітника символ французької столиці. Одну з них продав, інші дві милують око як місцевих жителів, так і туристів.

Про це пише «Волинь-нова».

Третій витвір майстра вищий від попереднього — 7 метрів 20 сантиметрів. Це було одне з найвагоміших досягнень чоловіка у 2016-му. І що, ви думаєте, він запланував на цей рік? Ніколи не вгадаєте: спорудити нову вежу — ще більшу. От манить чоловіка висота і шарм паризької пам’ятки.

Вперше скопіювати творіння Ейфеля Івана Гарвата надихнули декорації до відомого телешоу. Внук допоміг знайти в інтернеті ескізи, і колишній механізатор, використовуючи те, що було під рукою, збудував триметрову вежу.

Нагадаємо, що її чоловік продав, а коли сусіди почали нарікати, що вулиця втратила свою родзинку, довелося спорудити іншу — вдвічі вищу.

А далі пішло-поїхало: туристи фотографуються, журналісти допитуються, товариші допомагають із матеріалами. А спочатку було чимало скептиків, дехто казав: «Дурний, не має до чого взятися…» Та чоловік довів, що і після виходу на пенсію життя може бути яскравим, якщо не відмовляти собі в природному прагненні — творити.

На фото: Вночі вежа підсвічується, а ще там мають бути вирізьблені фігури туристів…

Довідка

Ейфелеву вежу висотою 324 метри у Парижі спорудив 1889 року конструктор Густаво Ейфель. А житель Шацька Іван Гарват у 2013-му зробив її точну 6-метрову копію, а у 2016-му — ще одну заввишки 7 метрів 20 сантиметрів.

1 Коментар Пенсіонер з Шацька прикрашає подвір’я Ейфелевими вежами (відео)

  1. Це — дві вежі, перша вежа — висотою 3 м 25 см — тобто рівно в 100 разів менша за оригінал. А вежі висотою 6 м та 7 м — друга та третя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*