Середа, 5 грудня 2018,21:58

Орієнтувальники з Шацького району вибороли ІІ-ге місце на змаганнях “Волинська осінь” (ФОТО)

05.11.2018 / Новини, Спорт

В Шацьку в останній день жовтня відбувся ІІ етап ХVIII обласних особисто-командних змагань зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді “Волинська осінь”.

На старт вийшло понад 200 спортсменів-орієнтувальників Шацького, Любомльського, Старовижівського, Ратнівського районів, Любомльської та Голобської ОТГ.

Близько половини дітей — господарі змагань, – інформують на сайті Шацького БДЮТ.

Змагання відбувалися в лісовому масиві околиць Шацька в районі озера Чорне. Попередньо працівниками ЦТСЕ була створена карта цієї місцевості.

День видався погожий і не по-осінньому теплий, тож учасникам змагань щей вдалося помилуватися гарними краєвидами.

Кращі спортсмени-орієнтувальники нашого краю в молодшій віковій групі Ж-12 — вихованки БДЮТ (Пульмо) Софія Занюк та Уляна Ціпошук, які здобули І та ІІ місце, ІІІ місце дісталось мельниківській школярці Софії Карамач.

У молодшій групі Ч-12 також переміг учень НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок” с. Мельники Максим Дударчук — І місце.

Михайло Хацько, вихованець БДЮТ (Пульмо) здобув І-ше місце в середній групі Ч -14.

Готували переможців керівники Наталія Німець (БДЮТ) та Галина Заяць (Мельники).

В загальному заліку команди-переможниці отримали грамоти та кубки: за І місце — орієнтувальники Старовижівського району, ІІ — Шацького району, ІІІ — Любомльського району.