Понеділок, 30 березня 2020

Оголосили, хто претендує на посаду директора Центру культури Вишнівської ОТГ

18.02.2020 / Новини

Подані документи кандадатів на посаду директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради.

На виконання ст. 21-4 Закону України «Про культуру», Вишнівська сільська рада оприлюднює документи осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту», -повідомляють на сайті Вишнівської громади.

Отож, до участі в конкурсі зголосилися четверо кандидатів:

  • Подложнюк Марія Петрівна (документи, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, програма розвитку на 1 рік, програма розвитку на 5 років);
  • Лойко Аліна Валеріївна (документи, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, програма розвитку на 1 рік, програма розвитку на 5 років);
  • Марчук Лариса Степанівна (документи, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, програма розвитку на 1 рік, програма розвитку на 5 років).
  • Солодуха Микола Степанович (автобіографія, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, програма розвитку на 1 рік, програма розвитку на 5 років).

Усі зацікавлені особи протягом семи днів, з дня оприлюднення відомостей про кандидатів, можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Вишнівської сільської ради vyshniv.lbm@gmail.com

Додатково інформують, що 16 січня була сформована та затверджена конкурсна комісія із дев’яти осіб, а 12.лютого внесли зміни до складу конкурсної комісії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*