Четвер, 27 лютого 2020

Обрали нового очільника Любомльської районної організації УТМР

22.02.2017 / Новини

17-го лютого  відбулася звітно-виборна конференція Любомльської РО УТМР. На той час ще голова організації Микола Шостак прозвітувався про свою діяльність. Відбулися також вибори нового голови, президії, ревізійної комісії та ради.

Захід проходив досить активно. У робочу президію ввели Миколу Кузьмича, Володимира Ткачука, Миколу Шостака, Василя Богуша, Олега Каганюка та голову обласної організації УТМР Андрія Дмитрука.

Роботу голови та президії первинної організації мисливців у Любомльському районі визнали незадовільною. Аналізувати звіт голови ревізійної комісії  Каганюка не було як, бо, виявляється, ніяких перевірок за звітний період не було, керівництво не давало йому ніяких доручень і цифр.

Між іншим, сума використаних коштів відповідно до звіту Шостака за минулий рік становить 360 тис. грн, а по даних голови ревізійної комісії Каганюка – 450 тис. грн. Як він пояснив, ці відомості взяті із звіту райради УТМР в обласній організації.

На запитання до голів районного та обласного осередків (Дмитрука і Шостака),  як так сталось –  відповіді не отримали. Адже ведучий зборів Володимир Ткачук зауважив, що це запитання поставив нібито не член організації.

В обговоренні представник Радехівського ПМК Зінчук обмовився, що, буцім, до нього були утиски зі сторони ТзОВ «Вікінг», але конкретики не озвучив. Тож, зрештою, представника власників товариства Миколу Матвійчука включили і в раду, і в президію.

Значну критику на адресу Шостака і Дмитрука було висказано Ігорем Грибом.

До Дмитрука постало питання відносно реакції на заяву голови екологічної комісії в облраді Василя Столяра. Зокрема, щодо невиконання на рівні області районними структурами УТМР укладання договорів з власниками земельних ділянок на користування ними при веденні мисливського господарства. З доповіді М. Шостака, такі договори укладені лише із лісгоспами району.

Тематика щодо розподілу ліцензії, видачі пільгових відстрільних карток оживили публіку. Присутніх цікавило також, яким чином по даних таксації в районі нараховано біля 2,5 тис зайців, коли в реальності стільки ніхто їх із мисливців не бачить?

IMG_2365

На посаду голови УТМР  було 5 кандидатів: Микола Шостак, Мирослав Троць, Олександр Мікульський, Сергій Крисюк, Микола Хомич.

До речі, тільки один з них – Микола Хомич  має відповідну профільну освіту та стаж роботи за спеціальністю  понад 2 роки. Проте у швидкому режимі роботи питання щодо освіти й загального стажу роботи було поставлено тільки Олександру Мікульському. На що той відповів, що закінчив ВДУ, але ніде не працював.

Збоку було помітно, що серед деяких  делегатів була проведна “підготовча робота” і ніякі аргументи не могли змінити їх вибір.

Шляхом відкритого голосування із кількістю 26 голосів переміг Мікульський – депутат Любомльської міської ради, голова ГО «Рідна Любомльщина». На другому місці – Мирослав Троць з 20 голосами. Решта кандидатів від лідерів значно відстали, зокрема Шостак отримав 1 голос.

Новообраний очільник у своїй програмі наголосив на необхідності до більш прозорої роботи та обіцяв створення сайту райради УТМР, де будуть висвітлені всі актуальні завдання та поточна  інформація. Всі дійсні 12 єгерів поки залишаються на службі – і ті, що працюють на 0,3-05, і на 0,7 ставки.

З часом їх кількісний склад та фінансове забезпечення буде змінюватися (залежно від результатів роботи).

Обрали також ревізійну комісію, райраду і президію.

Автор Юрій Кальчик

IMG_2366unnamed (1)unnamed

7 Коментарів Обрали нового очільника Любомльської районної організації УТМР

 1. Шостак-лице райради УТМР,останні 3 роки це лице алкаша,який нічого не зробив для мисливців району, вся енергія пішла хибним шляхом-на “Вікінг”,суди, які ніхто не виграв.а основні моменти залишилися поза увагою колективу. Гриб казав Дмитруку, що єгерів призначали за кусок м”яса без погодження з президією, що єгері не бачать в очі , що на них списують- ПММ, зерно, сіль і т.д.Дерибан коштів зашкалював, а вірні і близькі колеги того не бачили?-всім було по..уй.
  з”Явилися слухи, що 12 лютого в районі Ладині бригада Мікульського стрілила кабана, ПЕтрук не склав ніяких документів, а піддався на уговори, чи кусок м”Яса.Сезон позаду, в вони валять,потім голосують.Мікульський об”зджав всі села, де перекнував за нього голосувати, бо головою буде всеодно,в тим, хто не проголосує,буде чинити утиски .Баригу-валютчика, який ніде не робив і дня,вибрали керівником. Продажні, вистрахані тупорилі члени- це ваша суть, а наслідки передбачувані. розкажіть, хто знає за АКтивіста більше (і по охоті і по життю)

  • Якщо є факти конкретні на рахунок Мікульського- чому не оголосили під час конференції? Залякати тепер не так легко. А анонімно назвати більшість мисливців району “продажними, вистраханими, тупорилими” – на це розуму багато не потрібно. Наберися сміливості та не прикривайся ніками- бо виглядаєш продажним, витраханим, тупорилим членом.

 2. Шановні мисливці любомльщини ви порушили повністю статут УТМР, на посаду голови треба не менше двох років стажу на керівній посаді в УТМР,на посаду старшого єгеря не менше 5 років стажу,в Микульського зеро стажу. Якщо Дмитрук це все пропустить, гнати Їх двох.

 3. Не пройшов кандидат від головних бракон”єрів, ось і пишуть хто зна що… Не втихомиряться, бояться порядку… А яку проводили агітацію два місяці, як ділили лісові угіддя до конференції, щоб обрали потрібного “чоловічка”… Не вийшло, не хватило декілька голосів… А потрібно ж було обрати нормального чесного голову районної організації… Міг бути і не Мікульський, а інший кандидат, тільки не представник бракон”єрів і зажерливих новоспечених єгерів, які громадську організацію використовують для власного блага…

 4. Про який порядок, ні при якому голові УТМР при моїй пам’яті, стажу маю 22роки члена УТМР, єгері ще так не знищували звіра, день та ніч і цілий рік, я про Хомича М.О.,при його егерстві хлопці находили 9 вишок (гньозда) на засаду на звіра в його обході,зараз займає друг рижий Роман теж саме.
  Хомич М.О.який працює у ШНПП, друг рижий Роман, Якимук М.,Цвид І.це нічні УБІЙЦИ в лісі,полі, ділянках з тепловізорами та карабінами,роблять бізнес на цьому за бакси, все здають Чубі на ковбасу.
  А ви шановні підіть із собакою!
  Якщо голова нічого не бачить і не чує, та не робить висновків ніяких, значить він у долі.
  Ліцензій на кабана після нового року прошу заборонити,тому,що свиноматки вже порісні!
  Спитайте Хомича М.О. ,як по одній ліцензії пристрелив трьох свиней у кінці січня 2018році в обході рижого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*