Понеділок, 22 жовтня 2018,22:04

Освідчення на “Ягодині”: випускник-прикордонник розповів, чому вирішив освідчитися оригінальним способом (ФОТО)

26.06.2017 / Новини

Протягом минулого тижня у всіх на устах незвичайне освідчення випускника-прикордонника на пункті пропуску «Ягодин», яке ще й на всю Україну по телебаченню показали.

Про це пише “Район.Любомль”.

Одні бажають закоханим щасливого подружнього життя, інші вважають, що митниця – не місце для особистих стосунків: як можна було розіграти свою дівчину, підкинувши «наркотики».

Юрій Петрук із Коцюрів навіть не думав, що його вчинок набуде такого розголосу.

Читайте також: На “Ягодині”, дівчині, яка “везла” наркотики, освідчився прикордонник (ВІДЕО)

Насправді випускник Національної академії Дежприкордонслужби вирішив перед початком служби у Харківській області зробити дуже важливий крок у житті – запропонувати руку і серце своїй коханій Оксані Тичковській із села Рівне.

Дівчина ще рік навчатиметься у Вроцлаві у Польщі, а він уже охоронятиме межі нашої держави. Їх розділятимуть не лише тисячі кілометрів, а й кордони.

«Думка освідчитися з’явилася десь півроку тому. Почав відкладати гроші, щось планувати. Ми з Оксаною познайомилися шість років тому в її селі на дискотеці. Я лише в 10-му класі навчався.

За весь цей час ми ніколи серйозно не сварилися, розуміємо одне одного і довіряємо. Тому я й не сумнівався, що навіть у стресовій ситуації Оксана скаже: «Так», – розповідає Юрій.

Хлопець пригадує, як кохана жартома сказала, що вийде за нього лише тоді, коли він подарує їй 151 троянду. От і вирішив, що окрім квітів треба ще щось вигадати.

«Вона думала, що освідчуся на своєму випускному, довго чепурилася на урочисту частину, але я не хотів повторювати хлопців, які вже це робили тут. Приїхавши у відпуску перед службою, почав усе детально обдумувати. На допомогу прийшов друг Михайло Федонюк.

Юрій вирішив, так як він прикордонник, то логічно буде це зробити саме на кордоні, який їх теж розділяє. Запитав у знайомих хлопців, які працюють на «Ягодині», чи можна щось організувати. Так, заручившись підтримкою прикордонників (звісно за погодження вищого керівництва), і почали в деталях обговорювати сценарій.

«Десь о 14 годині я приїхав на «Ягодин», провели з усіма учасниками розіграшу-освідчення невелику репетицію і став чекати на Оксану, яку разом із мамою спеціально перед тим відправив у Хелм.

 Ці кілька годин очікування здалися для мене вічністю. Я раз по раз прокручув усе в голові, повторював вірш, який вивчив перед цим. Хоч і був впевнений, що Оксана все правильно зрозуміє і скаже «Так», але хвилювання не зникало», – пригадує затійник.

Дівчина ж спочатку взагалі не розгубилася, хоча під час оформлення паспортів на її авто зреагувала службова вівчарка. Прикордонники направили машину в бокс на детальний огляд.

Маму вивели для допиту в іншу кімнату, а в цей час один із працівників знайшов два чималі пакунки з білим порошком і ще кілька таблеток, заборонених для ввезення в Україну.

Оксані влаштували допит, який не на жарт її схвилював. Особливо після того, як попередили, що їй загрожує чималий строк: від 3 до 6 років в’язниці.

Дівчина заперечувала свою причетність до знахідки та запевняла, що не перевозила нічого забороненого, звідки взялися пакунки теж не знає.

Щойно справа дійшла до затримання – двері ангара відчинилися і з’явився Юрій зі 101 трояндою (бо ще б 50, то вона б не втримала букет) та обручкою.

Ставши на коліно, хлопець промовив: «Ми зустрічаємося 6 років. За цей час я зрозумів, що моє життя без тебе марне. Ти вийдеш за мене заміж?»

Оксана, зі сльозами на очах, відповіла: «Так». Під бурхливі оплески працівників митниці Юрій одягнув коханій обручку.

«Коли побачив Оксану, все ніби туман огорнув. Я йшов, нікого не чуючи, просто до неї. Хотів прочитати вірш, але не згадав жодного слова. Оксана від несподіванки теж мовчала, лише усміхалася і дивилася на мене.

У той момент ми розуміли одне одного без слів. Але «Так» вона все ж таки промовила», – ділиться пережитими емоціями Юра.

 Уже після поцілунків та келиха шампанського наречена розповіла, що по-справжньому хвилюватися почала лишень тоді, коли заговорили про ув’язнення, бо не могла втямити, що то за наркотики, а як же навчання…
 Лише наступного дня Оксана усвідомила, що сталося, і сказала Юрі: «Я знала, що ти щось вигадаєш, але не думала, що аж таке. Молодець».
 «Тих, хто переконаний, що я заплатив шалені гроші за це освідчення, розчарую: ми все робили з дозволу керівництва, ніхто нікого не прикривав. Ми хотіли заодно показати, як оперативно спрацьовують наші прикордонники.

Хто хоче організувати щось подібне, запрошую на контрактну службу із зарплатою 7 тисяч гривень».

 Зараз Оксана здає екзамени. Юрій готується до служби, адже 29-го червня уже має стати на охорону кордону у Харківській області.
Куди обов’язок покличе, там і буде. Весілля вирішили поки відкласти на рік. Оксана закінчить навчання та вже тоді зможе приїхати до Юрія. Бо буде там, де буде коханий.

1 Коментар Освідчення на “Ягодині”: випускник-прикордонник розповів, чому вирішив освідчитися оригінальним способом (ФОТО)

  1. Ну тепер спокійно можна “тракувати” шмаль через границю,а потім виспорити,шо мені підкинули. 🙂 🙂 бо митники вміють непомітно це робити.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*