Незабаром — приписка юнаків Любомльщини до призовної дільниці

26.09.2019 / Новини

У Любомльському військкоматі незабаром розпочнеться приписка юнаків 2003-го року народження до призовної дільниці. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Любомльської РДА.

Триватиме цей процес протягом січня-березня наступного року, а наразі затверджено основний і резервний склади комісії по проведенню приписки, військово-лікарської комісії.

«Під час роботи основну увагу звертати на якість медичного огляду, сімейний стан та доцільність використання юнаків у відповідних видах і родах Збройних Сил України, інших військових формуваннях, виявлення і попередній добір кандидатів для направлення у вищі військові навчальні заклади, направлення призовників, придатних за медичними та іншими показниками, для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей», — йдеться у розпорядженні.

Місцевим головам доручено своєчасно забезпечити оповіщення, організований збір документів, які необхідні для особових справ юнаків і забезпечити своєчасне прибуття юнаків для медичного освідчення згідно розрахунку явки за днями, а списки юнаків, які підлягають приписці, до 1 грудня цього року подати в Любомльський об’єднаний районний військовий комісаріат. Медичний огляд юнаків, які приписуються, розпочнеться з 9 січня наступного року.

Нагадаємо, за законодавством, керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*