Немає грошей на їжу: одинока нововолинянка пережила два інсульти і не може оформити інвалідність

28.08.2020 / Відео, Новини

Олена Шаброва із Нововолинська після двох інсультів не може оформити інвалідність. Жінка має неповний параліч руки і ноги. Проживає одна і немає жодних доходів.

Про цю ситуацію кореспондентам Суспільного розповіла сусідка Олени Ірина Бойко.

Олена Шаброва потребує оформлення інвалідності. Жінці 28 років, у травні вона пережила другий інсульт. Пересуватися самостійно по кімнаті гуртожитку, де проживає, вона не може. Мати померла, а батько з нею не спілкується.

Жінка не отримує жодних виплат і про те, що має право на отримання інвалідності, зі слів жінки, лікарі їй не сказали. Олена Шаброва розповідає, що грошей їй не вистачає навіть на харчі. Виживає завдяки сусідці Ірині Бойко, яка їй допомагає. На початку серпня Ірина допомогла Олені підписати декларацію із сімейним лікарем Нововолинського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Фінансову проблему Олени Шабрової може вирішити оформлення інвалідності, тоді жінка отримуватиме виплати. Сусідка, яка опікується хворою, говорить, щоб оформити інвалідність, треба привезти Олену до лікарів: “Треба ЛКК чи МСЕК, групу, щоб призначити, треба брати таксі, а я ж і не родичка, чому я маю таксі? У лікарні є авто”.

Головна лікарка Нововолинського центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка каже, що є труднощі з тим, щоб пацієнтці, оскільки вона неходяча, організувати всі огляди на дому і це займе час. Зі свого боку, пообіцяла посприяти якнайшвидшому оформленню групи інвалідності для Ольги Шабрової, щоб вона мала засоби для життя.

1 Коментар Немає грошей на їжу: одинока нововолинянка пережила два інсульти і не може оформити інвалідність

  1. Ця бідна-нещасна “одинока” жіночка донедавна була цілком здоровою, але покинула напризволяще двох своїх дітей. Доньці-немовляті проламала голову, тепер мала має серйозне захворювання. Син-школярик ночував на вулиці, поки мама пила й гуляла в гуртожитку. Доньку в неї аж через суд забрала колишня свекруха. Хлопчика взяли у прийомну родину. Одразу після візиту телекореспондентів ця бідна-нещасна пила й курила з якимось чолов’ягою, аж коридор задиміла. Сердобольні вже збирають їй гроші на картку. Ну, то якраз підуть ті кошти на пиятику – до третього інсульту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*