Назвали умови отримання соцдопомоги для українців

01.08.2020 / Новини

Міністерство соціальної політики останнім часом активно публікує особливо велику кількість інформації.

Це пов’язано з великою кількістю змін у правилах отримання тих чи інших послуг. Однак Міністерство також нагадує і про старі порядки отримання соціальних послуг. Зокрема, відомство опублікувало корисну інфографіку у Фейсбуку, в якій розповіло, кому належать послуги і як їх отримати. – пише Вісник і К.

Отримати соціальні послуги безкоштовно громадяни України можуть, якщо їх сукупний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів. Якщо розмір доходу від 2 до 4 прожиткових мінімумів, соціальні послуги будуть надані за диференційовану плату.

Також передбачені і деякі винятки. Зокрема, на безкоштовні соціальні послуги можуть розраховувати люди, постраждалі від соціального насильства або торгівлі людьми, інваліди I групи і діти-інваліди, незалежно від групи, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Також соцпослуги безкоштовно можуть отримати опікуни дітей або літніх людей, патронажні працівники.

Отримати соціальні послуги люди можуть в територіальному управлінні Соціального забезпечення за місцем проживання, або звернутися в територіальний центр.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*