Середа, 26 червня 2019

Наступного тижня на Волинь прибуде перша партія вакцин від грипу

12.10.2018 / Новини

Перша партія для волинян становитиме тисячу доз і прибуде в область уже наступного тижня.

Якщо використають першу партію, то організують додаткову поставку.

Про це повідомив директор державного виробничо-торгового підприємства “Волиньфармпостач” Михайло Півнюк, – пише Район.in.ua.

“Про вакцинацію від грипу багато говорять, але роблять щеплення зовсім не багато волинян”, – зауважив директор “Волиньфармпостачу”.

З його слів, цього року це буде дві вакцини: “Ваксігрип” та “Джісі Флю”. Вартість однієї першої дози становитиме близько 300 гривень, її продаватимуть у роздрібній мережі. Другої – 220-230, адже вона має декларовану ціну. Придбати вакцину можна буде в аптечній мережі “Волиньфармпостачу”.

Заявка сформована на рівні минулого року, зокрема, для тих категорій, яким вакцинація необхідна в першу чергу. Зі слів Михайла Півнюка, в області щороку використовують 2-2,5 тисячі доз вакцини від грипу.

“Епідемічний сезон ГРВІ та грипу розпочався на початку жовтня, тому зараз саме час вакцинуватися. Наразі випадків грипу в області не зафіксовано, підвищення захворюваності на ГРВІ – нема”, – наголосив головний лікар обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*