Нардепа Ігоря Гузя обрали делегатом від України до ПАЧЕС

05.10.2019 / Новини

Депутата Верховної Ради Ігоря Гузя обрали делегатом від України у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

Відповідне розпорядження № 256 від 17 вересня 2019 року підписав голова українського парламенту, – йдеться на офіційній сторінці нардепа у Facebook.

Сьогодні, 4 жовтня, депутат взяв участь в організаційних зборах Постійної делегації ВРУ у ПАЧЕС. На порядку денному було кілька питань: обрання керівника делегації, заступника, розподіл членів делегації за комітетами Асамблеї (з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань; з політичних і правових питань; з питань культури, освіти і соціальних питань).

 

Довідково:

  • До складу Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва увійшло 20 депутатів Верховної Ради IX скликання. 
  • ПАЧЕС створена 26 лютого 1993 року. Це – робочий орган Організації Чорноморського економічного співробітництва (ЧЕС) у складі парламентарів країн ЧЕС. Він покликаний сприяти парламентськими методами розширенню і розвитку економічного та гуманітарного співробітництва між країнами-членами ЧЕС.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*