Неділя, 21 квітня 2019,14:35

Нардеп Ігор Гузь побував у 10-ти малих селах Любомльщини (ФОТО)

16.10.2018 / Новини

Особисті зустрічі з людьми – один із ключових напрямів роботи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя. Ось чому він знає проблеми кожного із 211 населених пунктів округу: від міста до найвіддаленішого села.

Так, упродовж чотирьох днів, із 9 до 12 жовтня, парламентар об’їздив 25 малих сіл Володимир-Волинського та Любомльського районів, а загалом у Прибужжі – 65. Зокрема, у вівторок та середу він працював у населених пунктах: Сокіл, Борове, Старовойтове, Локутки, Вербівка, Високе, Бабаці, Чорноплеси, Красноволя, Скиби.

Разом із ним на зустрічах були помічники – Андрій Бокоч, Ігор Торба, Інна Дідух та голови громад – Володимир Крижук (Рівненська ОТГ), Віктор Сущик (Вишнівська ОТГ), Роман Ющук (Любомльська ОТГ), – інформує прес-служба народного обранця.

Як народний депутат він йде до виборців і розповідає їм про власні пріоритети у роботі, сумлінне відвідування парламенту і голосування за законопроекти, чому його так часто запрошують на центральні телеканали. Також пояснює свою активну присутність в окрузі.

За понад 3,5 роки до нього звернулося майже 7 тисяч громадян. Жодне із звернень не лишилося поза увагою. Хоча, зізнається обранець, вирішити усі питання, насправді, не вдається, бо часто вони не стосуються компетенції народного депутата, а, наприклад, органів місцевого самоврядування, або ж у силах вирішити самим мешканцям: як от зрізати дерево на власному подвір’ї, викопати колодязь, прибрати сміття на вулиці абощо.

На прохання Ігоря Гузя, за період його роботи в парламенті, йому вдалося залучити майже 100 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток Прибужжя.

Кошти спрямовуються на розбудову дитячо-спортивної інфраструктури, придбання комп’ютерних класів, ремонт закладів культури, освіти, медицини, реконструкцію котелень, облаштування зовнішнього освітлення та інші потреби громад.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*