Вівторок, 25 вересня 2018,04:33

На засіданні Шацького координаційного комітету сприяння зайнятості говорили про новації пенсійної системи (ФОТО)

14.11.2017 / Новини

Днями в Шацьку відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом директора районного центру зайнятості Мирослави Терети.

Про це йдеться на сайті Шацької РДА.

Директор районного центру зайнятості Мирослава Терета зазначила, що цю установу ліквідовано та оголосила нову назву закладу – Шацька районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Вона проінформувала всіх присутніх про проведення моніторингу та прогнозування щодо поточних та перспективних потреб ринку праці області у професійних кадрах робітничих професій і кваліфікаційних вимог до них з боку роботодавців, який проводився з липня місяця 2017 року.

Галина Носуліч повідомила членам районного координаційного комітету відносно розроблених діючих інвестиційних проектів району та створення в них нових робочих місць. Присутніх цікавила діяльність таких підприємств як: ФГ «Самлан», агрофірми «Луга-Нова», приватних підприємств «Волинська ягідка» та «Флора».

Про мінімальні гарантії з оплати праці та легалізацію трудових взаємин доповів Віктор Гірич. У присутніх виникло багато запитань щодо нового закону про підвищення пенсійних виплат, зарахування стажу молодим особам, які закінчили заклади середньої спеціалізації та яку кількість років стажу можна придбати в управлінні Пенсійного фонду, як отримати працівникам будь-яких установ відомості про свій загальний стаж роботи. На всі порушенні питання Віктор Якович надав відповіді.

Михайло Поліщук від імені роботодавців подякував учасникам заходу за співпрацю, адже такі засідання дають змогу роботодавцям правильно проконсультувати своїх працівників із згаданих питань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*