Вівторок, 31 березня 2020

На законодавчому рівні хочуть заборонити смартфони на уроках

27.01.2020 / Новини

До Верховної Ради нардеп Олексій Гончаренко подав законопроєкт про заборону використання смартфонів на уроках.

Учням віддаватимуть телефони на перервах. Зміна пропонується до нового закону про загальну середню освіту, про це повідомив сам обранець у своєму Телеграм-каналі, – пише 24 канал.

Правка передбачає заборону використання усіх пристроїв під час уроків, які можуть підключатися до інтернету. Винятком будуть учні з особливими освітніми проблемами. Використання дозволено також і в тих випадках, якщо гаджети необхідні для навчального процесу.

Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу, – пояснив свою ініціативу Олексій Гончаренко.

За словами депутата, смартфони відволікають учнів від навчального процесу, а також призводить до замкнутості дітей та скорочення спілкування з однолітками і батьками.

Правка також передбачає автономію шкіл у запровадженні заборони. Передбачається, що порядок використання смартфонів на території школи визначатиме адміністрація закладу разом з батьківським комітетом.

1 Коментар На законодавчому рівні хочуть заборонити смартфони на уроках

  1. Ще треба аналогічний закон ввести для ВЕРХОВНОЇ РАДИ, щоб не відволікались на повій і такі інші речі. Цікаво, чому в школі відволікає, а в В.Р. ні?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*