Субота, 20 липня 2019

На Закарпатті буде ще один вихідний

10.03.2019 / Новини

15 березня на Закарпатті буде вихідним днем.

Річ у тім, що цього дня в Україні відзначатимуть 80 річницю з дня створення Карпатської України. Відповідне розпорядження підписав голова тутешньої облдержадміністрації Геннадій Москаль, – пише 24 канал.

Як мовиться на офіційному сайті Геннадія Москаля, 15 березня 1939 року сойм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – “Ще не вмерла Україна”.

“Це одна з найвизначніших дат в історії Закарпаття, тому і зараз цей день заслуговує на те, щоб бути вихідним. Тим більше, що цього року маємо ювілейну річницю, яку відзначатимуть на державному рівні, а на Закарпатті – за участю керівництва держави”, – пояснив свій крок голова Закарпаття.

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА, очільникам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із п’ятниці, 15 березня, на суботу, 6 квітня.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*