На “Ягодині” знайшли незадекларований товар з Китаю на 179 тисяч гривень

08.07.2019 / Новини

Волинські митники на посту “Ягодин” вилучили у китайського відправника товару на 179 тисяч гривень – везли більше, ніж задекларували.

Про це повідомляє пресслужба Волинської митниці ДФС.

Волинські митники завадили ввезти на митну територію Україну без оподаткування друковані схеми та літієві батарейки виробництва Китаю та Індонезії загальною вартістю 178 664  гривні.

На замовлення української фірми з Китаю через Польщу постачали партії друкованих схем, полімерних ущільнювачів та напівпровідникових приборів. Загалом було задекларовано 10 пакувальних місць з дрібним товаром,  який у причепі вантажівки ввозили через пункт пропуску “Ягодин”.

Під час повного митного огляду встановили перевищення кількості друкованих схем на 22 тисячі штук. Крім того, додатково виявили 22 тисячі літієвих батарейок, які в товаросупровідних документах взагалі не значились.

За подання до митного контролю недостовірних відомостей про товар китайську компанію притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. Вона передбачає конфіскацію незадекларованого товару та накладення штрафу у повному розмірі його вартості.

Товар тимчасово вилучений на склад митниці, а матеріали справи передані на розгляд суду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*