На “Ягодині” вже норма – аж три черги

05.10.2016 / Новини, Статті

Станом на 15 год середи, 5-го жовтня, на міжнародному пункті пропуску “Ягодин” в чергах перебуває близько 200 автомобілів.

Нині на прикордонному пункті “застрягло” чимало транспортних засобів. Цікаво, що рівносильна черга стояла в “червоному”, “зеленому” коридорах та навіть на смузі для розвороту проїжджих авто.

Простоявши на смузі для вільного руху транспортних засобів в межах країни 5 хвилин, ми беремо відеокамеру та рушаємо фільмувати цей безлад – утворення “третьої черги”. Усі, хто  в ній опинився, або прямували на розворот, або позачергово в Польщу.

Однак, як тільки ми наблизились до прикордонників, усім машинам дали команду рухатись. Всі були змушені поїхати на розворот під об’єктивом нашої відеокамери. Частина авто вирішила перечекати незапланований візит журналістів на автозаправці. Таким чином, ми розчистили смугу за 2 хв нашого перебування там.

На диво почала швидше рухатись і черга в “зеленому” та “червоному” коридорах.

“Стою в черзі з 10-ї год ранку. Просунувся на 100 метрів”, – обурено зазначив один із водіїв. Буквально за 15 хв нашого знаходження поблизу поста цей водій подолав ще 100 метрів й без проблем перетнув кордон.

Важко не помітити окремі авто, що нахабно “вклинюються” в загальну чергу, де їм заманеться. А також горе-водіїв, що ганяють по зустрічній смузі.

Треба віддати належне прикордонникам, які до кінця поводили себе з пресою адекватно й виховано,  а також не відмовлялись коментувати нам ситуацію, що склалася на пункті пропуску.

Далі буде.

img_9821img_9844 img_9866 img_9873 img_9878 img_9882 img_9887

2 Коментарів На “Ягодині” вже норма – аж три черги

  1. Доброго Дня шанова редакція. Нещодавно почала слідкувату за вашими новинами, і помітила що є дуже багато інформації про перетин кордону в Ягодині. Довгий час живу у Польщі, у мене є тут родина і праця, але так як кожного тягне і мене на батьківщину. В Україні у мене є батьки, якіх хотіла б відвідувати якомога частіше. Моя тринадцятилітня донька дуже сумує за бабусею і дідусем.
    Батьків рідко відвідую, причина очевидна- час перетину кордону. Останній раз я була у моїх батьків в середині вересня,на поверненні до Польщі “стояла в черзі” 12 годин … На щастя, я була сама, я не можу уявити собі таку подорож зі своєю донькою. Як і в цій статті, було три черги, звичайно тільки третя- була на потреби руху автомобілів які їхали без чергі. В голові не міститья те, що відбувається на пункті в Ягодині. У якийсь момент до вїзду на термінал, з’явилися навіть правоохоронні органи-поліція, але, на мій подив, нічого не сталося. Автомобілі на “законних пасах” стали практично на місці, а рух на “третій смузі” був дивно швидкий.
    Я питаю, що я не маю права відвідувати своїх батьків ??? Внучка не може навіть один раз на місяць, відвідати своїх бабусю і дідуся ??? Як ви вважаєте коли на Українській землі закінчиться безлад??? Коли закінчиться корупція і хабарництво??? Жодна влада не в змозі цього припинити???

    • Шановна паняночко, закінчиться тоді, коли польська сторона перестане пропускати контрабанду))) черг не буде. А вам порада- катайтесь на не дуже лояльну зміну польської сторони, перетин кордону займе три години

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*