Субота, 25 травня 2019,04:04

На “Ягодині” вилучили автівки з підробленими документами

13.06.2018 / Новини

Волинська митниця ефективно протидіє спробам користувачів автомобілів на іноземній реєстрації ввезти їх за фіктивними нотаріальними дорученнями.

Почастішали спроби громадян ввезти легкові автомобілі на польській реєстрації за фіктивними нотаріальними дорученнями.

Зокрема, лише впродовж тижня посадовими особами управління протидії митним правопорушенням було зафіксовано 3 таких факти, інформують у прес-службі Волинської митниці ДФС.

Волинянин, перетинаючи кордон через пункт пропуску Ягодин на “VolkswagenPassat”, пред’явив нотаріальне доручення на право користування автомобілем, посвідчене ніби як нотаріусом з м. Лодзь. Житель Черкащини за кермом “SkodaOctavia» подав до митного контролю фіктивну довіреність від нотаріуса м. Слубіца.

Громадянин Польщі, прямуючи в Україну на чужому “VolkswagenGolf”, скористався послугами аферистів, які підробили нотаріальне доручення Канцелярії нотаріальної м. Люблін.

Волинська митниця протидіє таким спробам через налагоджені механізми взаємодії з уповноваженими органами іноземних держав. Перевірки автентичності поданих до митного контролю доручень зазначених Канцелярій нотаріальних Республіки Польща спростували факти їх офіційного посвідчення.

“Це не мій підпис, за номером реєстру значиться інша особа, документ є фальшивим”, – висновки польських нотаріусів, ім’ям яких скористалися нечесні громадяни.

Відтак, за фактами приховування від митного контролю, тобто за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, усі три автомобілі вилучені на склад митниці.

“VolkswagenPassat” оцінено експертами у близько 130 тис грн, “SkodaOctavia” – 126 тис грн, “VolkswagenGolf” – у майже 90 тис грн.

Відповідно до ч. 1 ст.. 483 Митного Кодексу України громадян за вчинені порушення очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобілів та конфіскація цих транспортних засобів.

Матеріали передані на розгляд суду.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*