Понеділок, 30 березня 2020

На “Ягодині” вилучили незадекларовану сільськогосподарську техніку

18.02.2020 / Новини

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби вилучили сільськогосподарську техніку на суму понад 100 тисяч гривень.

12-го лютого 2020 року громадянином України подано митну декларацію, відповідно до якої в митному режимі «імпорт» переміщується товар «Сільськогосподарська техніка: Розкидачі мінеральних добрив «TYTAN 600 L». В результаті проведення повного митного огляду транспортного засобу встановлено невідповідність зазначеного товару, — повідомляють у Волинській митниці Держмитслужби.

Таким чином, громадянин України, під час митного оформлення товару, вчинив дії, з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів та їх маркування, а також неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України, яка передбачає конфіскацію товару та накладання штрафу в розмірі 100% від вартості предметів правопорушення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*