Пятниця, 8 березня 2019,08:32

На “Ягодині” вилучили автівки з підробленими документами

10.08.2018 / Новини

Протягом доби в автомобільних пунктах пропуску на українсько-польській ділянці кордону посадові особи Волинської митниці ДФС склали 4 протоколи про порушення митних правил та вилучили 4 авто на іноземній реєстрації.

Загальна вартість вилучених транспортних засобів – понад 500 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба Волинської митниці.

Як підстави для переміщення цих машин громадяни надавали документи, отримані незаконним шляхом.

Так, у пункті пропуску “Ягодин” киянин представив доручення на право користування автомобілем “Opel Astra”, ніби-то видане нотаріусом, який за офіційною інформацією перебував у відпустці і взагалі не вів справ. Як наслідок, авто вартістю понад 103 тисячі гривень вилучене на склад тимчасового зберігання митниці.

У результаті перевірки фіктивним виявилось доручення від Канцелярії нотаріальної м. Хрубешов на “Ford Focus” вартістю понад 115 тисяч гривень. Канцелярія нотаріальна м. Славно спростувала оригінальність доручення на право користування автомобілем “Audi A6” вартістю понад 168 тисяч гривень. Ці транспортні засоби громадяни України намагались ввезти на митну територію через пункт пропуску “Ягодин”.

Згідно із ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України кожного громадянина за скоєне очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості його автомобіля та конфіскація самого транспортного засобу як предмету правопорушення.

Матеріали справ передали на розгляд суду.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*