На «Ягодині» в чоловіка знайшли 9 фальшивих документів.ФОТО

03.07.2020 / Новини

На «Ягодині» у пасажира виявили 7 фальшивих паспортів і 2 посвідчення водія. Аби прикордонники «не чіпали» підробки, правопорушники намагалися підкупити співробітників Держприкордонслужби.

Так, днями через пункт пропуску «Ягодин» «Опелем» з України виїжджав наш співвітчизник. У його автомобілі знаходилося ще кілька пасажирів. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

В одного з них під час паспортного контролю прикордонники виявили стос фальшивих документів – 7 болгарських, румунських та польських ID карток та 2 водійських посвідчення польського та українського зразків. Усі виявлені документи виготовлені на різні установчі дані та підроблені.

Згодом для «врегулювання питання» до пункт пропуску прибув громадянин України. Аби документи без проблем дісталися місця призначення, «перемовник» запропонував охоронцю кордону 100 доларів США неправомірної вигоди.

Хабародавця затримано та передано компетентним органам. Офіцери внутрішньої та власної безпеки задокументували факт підкупу службової особи.

Про виявлення підроблених документів, а також ознак кримінального злочину, передбаченого ст. 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» до Нацполіції направлені повідомлення.

1 Коментар На «Ягодині» в чоловіка знайшли 9 фальшивих документів.ФОТО

  1. Днями через пункт пропуску «Ягодин» автомобілем Opel з України виїжджав співвітчизник. У його авто знаходилося ще кілька пасажирів. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України. В одного з них під час паспортного контролю прикордонники виявили стос фальшивих документів – 7 болгарських, румунських та польських ID-карток та 2 водійських посвідчення польського та українського зразків. Усі виявлені документи виготовлені на різні установчі дані та підроблені. Згодом для «врегулювання питання» до пункт пропуску прибув громадянин України. Аби документи без проблем дісталися місця призначення, «перемовник» запропонував охоронцю кордону 100 доларів США неправомірної вигоди. Хабародавця затримали та передали компетентним органам. Офіцери внутрішньої та власної безпеки задокументували факт підкупу службової особи. Про виявлення підроблених документів, а також ознак кримінального злочину, передбаченого ст. 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» до Нацполіції направлені повідомлення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*