На «Ягодині» у 7 людей — позитивний експрес-тест на коронавірус: декого відправили на обсервацію у Любомль

21.04.2020 / Новини
Фото ілюстративне

З 16 по 21 квітня семеро осіб, у яких швидкий тест показав позитивний результат – пішли на обсервацію.

2250 осіб, які перетинали польсько-український кордон через ПП «Ягодин», протестували експрес-тестами на COVID-19. Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Загальна кількість обсервованих на Волині – 11. Найбільше охочих потрапити в Україну було 17 та 18 квітня – 799 та 772 особи відповідно.

Ефективність введення обов’язкового тестування осіб при в’їзді в Україну відзначив голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко. За його словами, таке нововведення змусить усіх, хто повертається додому, уважніше ставитись до свого здоров’я, використовувати засоби індивідуального захисту за призначенням та дотримуватись соціальної дистанції.

«На сьогодні в області додалися два нові райони, у яких виявленні перші випадки коронавірусної інфекції. По одній особі захворіло у Ратнівському та Маневицькому районах. Завдяки експрес-тестуванню на Ягодині за кілька останніх днів ми виявили 7 осіб з позитивним результатом експрес-тесту на COVID-19, усі вони перебувають на примусовій обсервації у Любомльській центральній районній лікарні та у гуртожитку Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (колишній санаторій «Турія»). Загалом в області – 11 обсервованих.

Усі результати експрес-тестування перевірятимуть лабораторним методом. Наразі результати тестування методом ПЛР одного обсервованого показали негативний результат», – розповів голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко.

Нагадаємо, рішення про обов’язкове експрес-тестування на коронавірус усіх, хто в’їжджає в область з польської сторони ухвалили учасники Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 квітня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*