Пятниця, 19 квітня 2019,13:24

На Волині з ферми вкрали 117 поросят

12.09.2018 / Новини

Вночі невстановлена особа через вікно проникла до свинокомплексу ТОВ «Віра-1», який знаходиться в селі Дроздні Ковельського району, звідки викрала 117 поросят м’ясної породи. Принаймні так стверджують у слідчому відділенні Ковельського відділу поліції. Хоча навряд чи зловмисник діяв наодинці. Господарству завдано майнової шкоди на загальну суму 87 тисяч 353 гривні, пише Район.Ковель.

Поліцейські, які прибули на місце пригоди, виявили сліди пальців рук. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження і розпочато розслідування. Ковельський міськрайонний суд ухвалив проведення дактилоскопічної експертизи.

За даними Асоціації свинарів України, ТзОВ «Віра-1» входить до складу агропромислової групи «Пан Курчак». Господарство має статус племінного заводу з розведення свиней породи Велика біла. Маточне стадо занесене до державного племінного реєстру. У селі Дроздні ввело в експлуатацію першу чергу нового репродуктора. Потужність комплексу – 800 свиноматок. Паралельно реконструюють другу чергу проекту (розрахована на 1300 голів маточного стада). Відтак, увесь новий репродуктор розрахований на 2100 свиноматок.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*