На Волині відкриють пункт пропуску на кордоні з Польщею

13.09.2021 / Новини

На україно-польському кордоні у Львівській і Волинській областях, а також на Закарпатті – на кордоні з Польщею та зі Словаччиною – планують відкрити 3-4 нові пункти пропуску.

Про це в ефірі телеканалу телеканалу «Дом» повідомив Посол України в Польщі Андрій Дещиця, передає Укрінформ.

«У нас є плани, у нас працює міжвідомча комісія, яка займається розробкою планів щодо відкриття пунктів пропуску. У нас є напрацювання, є місця, де ми б хотіли відкрити ці переходи», – сказав він.

Зі слів Дещиці, нові прикордонні пункти планують відкрити у Львівській області (на ділянці кордону в районі польського міста Перемишля) та у Волинській області.

«Може бути, навіть в Закарпатській області, хоча там цей пункт пропуску, найімовірніше, буде поки що пішохідний», – уточнив Дещиця.

Водночас, за його словами, це питання ускладнюється тим, що поруч із кордоном розташовані національні парки. Зокрема, у Закарпатській області прикордонна зона розташована на території національного парку «Ужанський», у Словаччині – «Полонини», в Польщі – «Бещадський».

«Словаччина, Україна та Польща. Але там ще важче вести переговори, тому що цей пункт пропуску розташований у заповідній зоні. Тому потрібно ще дозвіл національного парку», – зауважив Дещиця.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*