На Волині в «червоних» зонах працюватимуть кафе, магазини, ринки та освітні заклади

07.11.2020 / Новини

Державна комісія з ТЕБ та НС підтримала підприємців на Волині та дозволила їм працювати на територіях з «червоним» рівнем карантину, за умови дотриманням суворих протиепідемічних вимог. Окрім цього, дозволено роботу закладів освіти.

Про це стало відомо за результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося 6-го листопада. Відповідні протиепідемічні заходи в області затвердять рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у понеділок, 9-го листопада, – повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Нагадаємо, днями у Нововолинську, Володимирі та Ковелі, що входять до територій із «червоним» рівнем епіднебезпеки відбувся ряд протестів підприємців з проханням пом’якшити карантинні обмеження та дозволити їм працювати. З цього приводу в стінах ОДА відбулася зустріч підприємців з м.Ковель, м.Володимир-Волинський та м. Нововолинськ із першим заступником голови Сергієм Мовенком та заступником голови Ігорем Чуліпою.

За результатами зустрічі напрацювали ряд пропозицій щодо карантинних обмежень, які обласна державна адміністрація надіслала для опрацювання Державній комісії з питань ТЕБ та НС.

Так, члени Державної комісії підтримали, запропоновані ОДА обмеження, що діятимуть на територіях із «червоним» рівнем.

Тобто, роботу суб’єктів господарювання у сферах громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування дозволено, але з дотриманням суворих протиепідемічних вимог. Окрім цього, дозволено роботу закладів освіти.

Разом із цим, серед заборон, що діятимуть на територіях «червоного» рівня, лишається (згідно п.15 постанови КМУ від 22-го липня 2020-го року №641):

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Нагадаємо, в Україні оновили рівні епідемічної небезпеки та затвердили обмеження, що діятимуть на територіях з «червоним» рівнем. Щодо Волині, то до територій з «червоним» рівнем епіднебезпеки потрапили ще Любешівський та Маневицький райони. Таким чином в області «червоний» рівень встановлено у містах Володимир-Волинський, Нововолинськ, Ковель, а також у Іваничівському, Ківерцівському, Любешівському, Маневицькому та Турійському районах.

Решта територій віднесені до «помаранчевої» зони.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*