На Волині судитимуть групу, яка переправляла через кордон нелегалів

04.04.2016 / Новини

Прокуратура Волинської області затвердила обвинувальний акт та скерувала до суду для розгляду по суті матеріали кримінального провадження, розслідуваного слідчим відділом УСБУ в області, про протиправну діяльність організованої групи у складі 6 осіб, які з корисливих мотивів вчиняли незаконні переправлення іноземців через державний кордон України (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України). Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Так, 22 квітня 2015 року члени цієї організованої групи переправили із Республіки Білорусь на територію України шістьох громадян Ісламської Республіки Афганістан, – пише ІА Волинські новини.

Наступну партію нелегальних мігрантів – так само 6 громадян Афганістану – зловмисники переправили човном через річку Західний Буг на територію Республіки Польща 5 грудня минулого року.

Подальшу долю обвинувачених вирішить суд.

Державне обвинувачення у провадженні буде підтримувати відділ нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області прокуратури області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*