Субота, 2 лютого 2019,14:40

На Волині стануть дешевшими операції на серці (ФОТО)

04.07.2018 / Новини

У Волинську обласну клінічну лікарню надійшли «розхідники» для кардіохірургічних операцій.

Про це йдеться на сторінці Facebook субпроекту “Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області”.

Так, 250 оксигенаторів для дорослих для операцій середньої складності з набором магістралей та 100 штучних клапанів серця сьогодні, 4 липня, розвантажили у Волинській обласній клінічній лікарні.

Фірма “Медітрейд” (MEDITRADE spol. s r.o.) виконала частину договору на постачання розхідних матеріалів для проведення кардіохірургічних операцій.

Загалом, відповідно до документів, ця фірма поставить на Волинь ще стільки ж оксигенаторів та 50 клапанів, але через кілька місяців. Це пов’язано з термінами зберігання цього стерильного матеріалу.

Завідувач кардіохірургічного відділення ВОКЛ Володимир Пецентій наголошує, що власне ці розхідні матеріали, закуплені за кошти Субпроекту “Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області”, – від хорошого виробника і високої якості.

А група з управління Субпроектом уточнює, що вартість операцій на серці для пересічних волинян, які потребують цих втручань, суттєво знизиться.

Адже їм тепер не доведеться платити по кількасот євро за розхідники. А придбані за кошти позики Світового банку оксигенатори та клапани надаватимуться пацієнтам на безоплатній основі.

До слова, загальна вартість контракту із ТОВ “Медітрейд” – 389 733,33 доларів США.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*