Пятниця, 19 квітня 2019,15:40

На Волині працівники ФАПів отримали медобладнання та сумки (ФОТО)

04.05.2018 / Новини

ФАПи Володимир-Волинського району отримали медичні сумки, сухожарові шафи, холодильники, шафи для зберігання ліків, глюкометр, тонометр та інші важливі речі.

Офіційна передача устаткування відбулася 3-го травня у приміщення територіального медичного об’єднання, – пише БУГ.

“Це обладнання розраховане на всі ФАПи нашого району. В нас їх є 52, але тепер ми маємо ще 53-й, який долучився до Оваднівської ОТГ ( ФАП старостинського округу Гайки – ред.). Не можна сказати, що обладнання було закуплене на всі ФАПи однакове, тому що ми враховували індивідуальні потреби. В одних є сухожарова шафа, а немає холодильника і так далі. Кожен ФАП отримає щось нове, те що буде допомагати працювати і для пацієнтів буде краща якість надання допомоги,” – розповіла Катерина Чубок, заступниця головного лікаря з медичного обслуговування населення.

Все це закуплялося відповідно до переліку потреб для роботи у медичних пунктах. Загальна вартість медичного приладдя – 312 тисячі гривень. Ці кошти виділили торік з держбюджету за пропозицією депутата Верховної Ради Ігоря Гузя.

“Підтримав нову медичну реформу в парламенті з кількох причин. У ній закладена конкурентність. Досі людей обстежував дільничний лікар, якого людина не обирала. Гроші тепер йдуть за пацієнтами на конкретні медичині установи, а це – і пропорційне збільшення зарплати, нове обладнання за державні гроші. Люди завжди будуть обирати кращі умови для обслуговування і це – нормально. Бачу ваш скептицизм, але повернення назад не буде. Треба шукати інструменти і щось змінювати. Радянська система охорони здоров’я, до якої багато хто звик, так далі не може діяти”, – сказав Ігор Гузь під час зустрічі із працівниками ФАПів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*