Неділя, 9 вересня 2018,06:06

На Волині митники викрили на махінаціях хмельницьку фірму

24.09.2017 / Новини

Хмельницьке підприємство подало до Волинської митниці ДФС декларацію для митного оформлення товару із заниженням його реальної вартості.

Про це повідомляє Волинська митниця ДФС.

Хмельницьке підприємство ще в березні минулого року подало до Волинської митниці ДФС декларацію для митного оформлення товару: частини до котлів сталевих побутових водогрійних для центрального опалення, які працюють на твердому паливі, заявивши його митну вартість на 307 779,37 грн та визначивши код товару, за яким тарифна ставка ввізного мита дорівнює 0 %.

Проте посадові особи митниці перевірили інформацію та прийняли рішення про зміну коду цього товару, де ставка ввізного мита становить 8 %. Так виник спір, який був предметом судового розгляду трьох інстанцій і тривав майже рік. Зрештою, Ухвалою Вищого адміністративного суду України вимоги Волинської митниці ДФС було задоволено, підприємство – зобов’язане сплатити митні платежі.

Проте у червні поточного року працівники фіскальної служби Хмельниччини проводили на цьому ж підприємстві планову документальну виїзну перевірку, в ході якої виявили невідповідність між зазначеними у декларації даними і фактичними сумами витрат підприємства, здійсненими відповідно до зовнішньоекономічного договору. Встановлено заявлення у митній декларації з метою зменшення розміру митних платежів неправдивих відомостей, що призвело до заниження податкового зобов’язання підприємства на загальну суму 173 961,74 грн.

У результаті співпраці митників та податківців нечесного декларанта через суд притягнуть до відповідальності. Стаття 485 Митного Кодексу України передбачає трикратний штраф від суми несплачених митних платежів.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*