На Волині люди викинули на смітник… ікони

16.11.2020 / Новини

На Волині жінка серед непотребу знайшла ікони. 

Про це інформує Район.Рожище.

Обабіч дороги, що веде до села Дмитрівка Рожищенського району, виявила купу сміття, серед якого хтось викинув ікони. Неприємну знахідку виявила у неділю, 15 листопада місцева жителька, пані Леся. Вона зауважує, що біля Дмитрівки дуже часто невідомі викидають сміття.

«Неділя, погожий день, вирішили з дітьми вийти на прогулянку. Те, що на нашу дорогу з усіх усюд вивозять сміття, це вже ні мене та й напевно нікого не дивує, сьогодні ж знов натрапили на свіжу купку і серед непотребу лежать ікони», – розповідає жінка.

Жінка дивується черствістю людей, які таке допустили.

«Це вже яким треба бути безбожним і бездушним, щоб викинути святиню. Якщо вже вона так заважала, то можна було б спалити (знаю від вірян, що святині спалюють). Дуже шкода, що живемо серед отаких от нелюдів, які постійно нарікають на всіх, але себе не бачать!» – йдеться у повідомленні.

1 Коментар На Волині люди викинули на смітник… ікони

  1. викинула людина ікони, і вона зразу бездушна і нелюдь?? Те, що людина має голову, і не має уявних друзів робить її поганою? давайте найдемо її і спалимо на кострі, за такий вчинок, таке не можна пробачати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*