Пятниця, 28 лютого 2020

На Волині фіскали перевірятимуть аграріїв

03.06.2019 / Новини

Під час операції «Урожай-2019» волинські фіскали перевірятимуть факти нелегального працевлаштування в аграрній сфері та залучать до декларування доходів осіб, які надають послуги з обробітку землі власною технікою.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Контроль за виплатою реальної зарплати, виявлення та легалізації найманих працівників в аграрному секторі і залучення до декларування доходів осіб, які надають послуги з обробітку землі власною технікою, – такі завдання виконуватимуть волинські фіскали в рамках операції «Урожай-2019».

«Отож, ми вже ініціювали створення спеціальних робочих груп, до складу яких увійшли представники райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, інших контролюючих структур з тим, щоб забезпечити якісний контроль за використанням земельних ділянок та дотримання законодавчих вимог і сплату податків особами, які фактично здійснюють господарську діяльність, отримують доходи, але не сплачують податки», – наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як підкреслив посадовець, окреме питання, яке фіскали досліджуватимуть максимально ретельно, – правильність і повнота сплати орендної плати за землю, особливо фермерськими господарствами і фізичними особами-підприємцями.

«На жаль, маємо факти, коли окремі особи обробляють з комерційною метою земельні ділянки понад обсяги, передбачені для ведення особистого селянського господарства, тобто більше 2 гектарів. Здійснення діяльності в аграрному бізнесі за таких умов передбачає інші умови  податкування та залучення найманих працівників, які повинні отримувати легальну зарплату з відповідними відрахуваннями до бюджетів.

Ми просимо представників аграрного бізнесу дослухатися до позиції ДФС, належним чином обліковувати ресурси, які використовуються, сплачуючи податки і дбаючи про права своїх найманих працівників, інтереси громади і держави», – підсумував Віталій Чуй.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*