Субота, 28 березня 2020

На Турійщині на розбитій дорозі висадили у ямах квіти

01.09.2019 / Новини

Мешканці селищ Турійськ та Луків засадили квітами вибоїни та ями на дорозі між населеними пунктами. Люди сподіваються, що хоча б так привернуть увагу “дорожників” та представників влади до зруйнованих автошляхів.

До редакції ВолиньPost люди надіслали світлини, на яких видно, що дорогу не ремонтували уже тривалий час, а у ямах можна впевнено садити квіти.

“Дорога знаходиться у жахливому стані, декілька років там майже не проводяться ремонти, їздити по ній – одне “задоволення”, – розповіли місцеві мешканці.

Люди повідомили, що з питанням ремонту дорожнього покриття звертались до Волинської служби автомобільних доріг і це навіть дало певний результат – ремонт таки зробили, проте ямковий і лише на клаптику дороги.

“Два місяці тому звертались на урядову гарячу лінію та у Волинську службу доріг. Нам дали відповідь, що ремонт найближчим часом планується.

На даний момент зробили ямковий ремонт приблизно 4-5 км, залишилось ще 20 км…

Знову звертаємось у службу доріг, а там відповідь: фінансування закінчилось на цей рік.

Мовляв, можливо наступного року виділять більше грошей, тоді можна буде зробити більше. А таких клаптиків там багато, кожного разу їдеш і “радуєшся”, що наші податки йдуть по призначенню”.

Відтак, люди вирішили оригінально нагадати про необхідність ремонту дорожнього покриття автошляхів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*