Вівторок, 28 січня 2020

На території Шацького природного парку викрито грубе порушення рибальства

23.08.2019 / Новини

У Шацькому районі виявили чоловіка, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів риболовецькою сіткою.

21 серпня Волинський рибоохоронний патруль спільно з громадськими інспекторами здійснив рибоохоронний рейд на території Шацького національного природного парку. Захід проведено на оз. Люцимер, поблизу смт Шацьк Шацького району Волинської області, – інформує Держрибагентство.

Близько 6 години ранку було викрито чоловіка, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – однією риболовецькою сіткою.

Наступного дня рейдова група зафіксувала аналогічне правопорушення. Інцидент стався на р. Стир, поблизу м. Берестечко Горохівського району Волинської області. У громадянина вилучено заборонені знаряддя лову – два «екрани». Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони, порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України.

На осіб оформлено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів для притягнення громадян до відповідальності.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

За минулий тиждень інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 20 порушень правил рибальства.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*