Четвер, 5 грудня 2019

На Світязі збільшили кількість бригад екстреної медичної допомоги

26.07.2016 / Новини

Цього року в області на воді загинуло 22 краян, зокрема, дитина.

Незважаючи на заходи, які організовує Держслужба з надзвичайних ситуацій для запобігання нещасним випадкам на водоймах, проблема залишається гострою.

Про це інформує Волинська регіональна дирекція Національної телекомпанії України.

Аби гарантувати безпеку тим, хто відпочиває поблизу найбільшого озера Волині – Світязя, керівництво Волинського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф збільшило кількість бригад у селищі Шацьк.

Теплові й сонячні удари, серцеві напади, запаморочення – з такими скаргами все частіше влітку телефонують волиняни до лікарів швидкої. Дехто з краян у спеку рятується звичними засобами: більше вживає рідини, морозива, фруктів, намагається не виходити під палюче сонце. Інші надають перевагу активному відпочинку біля річок і озер.

Аби літній відпочинок не обернувся лихом, фахівці управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області регулярно роз’яснюють правила безпечного поводження на воді рибалкам і відпочивальникам. Рятувальники, зокрема, розповідають про трагічні випадки на річках і озера області, пояснюють їх причини, роздають пам’ятки й листівки-застереження. Працівники екстрених служб особливо пильними просять бути батьків і не залишали дітей без нагляду.

За словами виконувача обов’язків головного лікаря Волинського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Шмаля, у пункті Шацьк в літній період збільшили кількість бригад. Він також застеріг відпочивальників від вживання алкоголю, щоб уникнути нещасних випадків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*