Неділя, 26 травня 2019,00:36

На Світязі обіцяють набережну не гіршу, ніж в Одесі

29.11.2018 / Новини

Для того, щоб вирішити питання каналізування головного курорту області, у районі Шацьких озер планують прокласти 110 кілометрів каналізаційних мереж та обіцяють “набережну, не гіршу ніж в Одесі”.

Про це йшлося під час засідання Волинської Ради Регіонального Розвитку 29 листопада у Луцьку, – повідомляє ІА Волинські новини.

Під час засідання продемонстрували показники економічного розвитку Волині впродовж останніх років. Так, з 15,4 мільярда гривень бюджету області лише 3,2 мільярда становлять власні надходження, решта коштів надходить з держави (субвенції на зарплати освітянам та медикам, кошти для пільговиків різних категорій тощо). В місцевих бюджетах 70% становлять надходження від податку на доходи фізичних осіб. Це свідчить про те, що виробництво, промисловість не дають значних доходів. Втім, голова ОДА Олександр Савченко вважає, що ціною екології на Волині не варто будувати, наприклад, металургійні заводи.

“Екологічно чиста область, туристична область. У нас навіть музей Лесі Українки скоро розвалиться, за Олику соромно. Тут немає ніякої політики, це наше, і там можуть бути туристи. Чому Єгипет і Туреччина живуть за рахунок туризму, а ми все тягаємося?”, – зазначив голова ОДА.

Наразі шість мільйонів євро освоять протягом трьох років: у Шацькому районі прокладуть 110 кілометрів каналізаційних мереж, також буде виконано проект “Питна вода”. Голова облдержадміністрації пообіцяв, що наступного року на Світязі буде набережна, краща, ніж в Одесі. Але цього мало, адже на княжій Волині є безліч цікавих місць

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*