На Світязі закрили всі бази відпочинку та заборонили туди курсування маршруток

03.07.2020 / Новини

Усі бази відпочинку на території Шацької ОТГ зачинені.

Про це розповіла виконувачка обов’язків голови Шацької селищної ради Людмила Цебух, – Суспільне. 

Минулими вихідними до Шацьких озер, із її слів, масово їхали відпочивальники. Людмила Цебух зазначила, що станом на 3 липня на території Шацької громади зафіксовано 18 випадків захворювань на коронавірус, одна людина померла.

“В’їзд людей був, але у нас бази закриті. Офіційно. Не знаю, якщо були люди, то самі приїжджають та від’їжджають. Оскільки було жарко, спекотно. По приїзду людей було видно, що збільшилась кількість людей на території району. Відпочинковий сезон у нас сьогодні не функціонує”, – запевнила Людмила Цебух.

Серед основних додаткових протиепідемічних заходів, які ухвалили члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) 2-го липня, – заборона регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у Шацькому районі.

 

8 Коментарів На Світязі закрили всі бази відпочинку та заборонили туди курсування маршруток

  1. Не дезінформуйте людей,подавайте точніше інформацію!!! Закрили великі бази можливо,хоча їм до кінця липня і так ніхто не давав дозволу процювати, приватний сектор ніхто не закривав і рішення токого нема і не було.

    • А відколи приватрі подвіря й будівлі на їх територіях стали «базами відпочинку», вони що по документах є базами відпочинку, люди платять за це податок? А рішення про закриття таки є! І це стосується не лище Світязя. Інша річ, як люди дотримуються цього рішення.

  2. Мені цікаво, такий великий Свтязь закрили, в от про Одесу ніхто не говорить, що у всіх чиновників там готелі, пляжі, бази відпочинку, то закривають Світязь щоб не було конкуренції, на одному курорті Ібіца, більше відпочиваючих ніж на всьому Світязі

  3. Доброго дня. Хто може підказати, кемпінгове містечко “Незабудка” також закрите?

  4. Доброго дня. Хто може підказати, кемпінгове містечко “Незабудка” також закрите?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*