На Шацьких озерах змагались маленькі дзюдоїсти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12.06.2016 / Новини, Спорт

Під патронатом президента федерації дзюдо Волині та народного депутата Степана Івахова відбувся Міжнародний турнір з боротьби дзюдо “Кубок Шацьких озер”.

У суботу, 11-го червня, на території пансіонату “Шацькі озера” відбувся Міжнародний турнір з боротьби дзюдо. У ньому брали участь представники трьох країн – України, Білорусі та Польщі. З України загалом були представники із Шацька, Луцька, Ратного та Ужгорода.

Кожен учасник гідно представив себе, честь наставника та своєї країни.

Дивувала бойова стійкість учасників, їх витривалість та бажання перемогти. Неодноразово можна було побачити, як маленькі дзюдоїсти стримували емоції, коли виходили з сутичок переможеними…

Варто зауважити й про неабияку організаційну підготовку проведення турніру. Урочисто відкрили турнір голова Шацької районної ради Сергій Карпук, начальник відділу освіти Шацької РДА Анатолій Пех, головний суддя турніру та наставник вихованців шацького “Торнадо” Руслан Кузько, директор федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич, віце-президент федерації дзюдо Волинської області, суддя міжнародної олімпійської категорії та інспектор змагань Олександр Грицуняк.

_DSC0134 _DSC0142

Представники із-за кордону, судді і тренери з Білорусі та Польщі, теж мали можливість мовити слово та подякувати за організацію такого турніру на терені трьох сусідніх країн.

_DSC0166

Радує те, що дзюдоїсти з Шацького та Любомльського районів з честю представили не тільки наш край, а й Волинь та Україну вцілому. Про це свідчить і те, що багато хто став чемпіоном у своїй ваговій категорії або ж зайняв призові місця.

Чемпіонкою у своїй ваговій категорії стала вихованка шацького “Торнадо” Анна Самолюк.

Ілля Жарінов, представник із Любомльської ДЮСШ, теж став переможцем у своїй категорії.

Артем Оксюта, вихованець клубу дзюдо “Торнадо”, – переможець та чемпіон у своїй ваговій категорії.

Було й таке, що усі сходинки п’єдесталу зайняли вихованці шацького спортивного клубу “Торнадо”. У ваговій категорії до 42 кг чемпіоном став Ілля Черняк, ІІ місце – Радіон Найда, ІІІ місце – Назар Самолюк.

На змаганнях відчувався дух підтримки від вболівальників, а також віра у перемогу кожного з фаворитів сутичок. Неодноразово було й таке, коли учасник за крок до перемоги поступався і займає друге почесне місце. Так було з Миколою Поліщуком та Романом Самолюком, учасниками з Шацька.

_DSC0263 _DSC0273 _DSC0307 _DSC0338 _DSC0361 _DSC0401 _DSC0450 _DSC0482 _DSC0489 _DSC0504 _DSC0542 _DSC0543 _DSC0547 _DSC0578 _DSC0621 _DSC0667 _DSC0678 _DSC0713 _DSC0744 _DSC0759 _DSC0775_DSC0195 _DSC0252 _DSC0191_DSC0235 _DSC0243