Середа, 20 березня 2019,00:43

На сесії Шацької райради обговорили будівництво дороги Шацьк-Мельники

21.10.2018 / Новини

У четвер, 18-го жовтня голова райдержадміністрації Василь Голядинець взяв участь у засіданні 31-ї сесії Шацької районної ради сьомого скликання під головуванням Сергія Карпука.

Участь у засіданні взяли 17 депутатів районної ради, керівники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ та організацій району, представники засобів масової інформації, – йдеться на сайті Шацької РДА.

За регламентом депутатами було озвучено 4 депутатські запити. Ольга Дударчук звернулася до голови Шацької райдержадміністрації щодо стану ремонту дороги Вілиця-Кропивники. Подібний запит прозвучав і від Сергія Сидорука, який непокоїться станом дороги Шацьк-Мельники.

Олександр Наумич підготував депутатський запит щодо виділення коштів на полігон твердих побутових відходів та резервування ділянки під його обслуговування. Ніна Хомич звернулася із запитанням про розміщення на зупинках Шацького району графіків руху автобусів.

На розгляд порядку денного винесено низку важливих питань. А саме:

  • про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року;
  • про готовність закладів та установ району до опалювального сезону та сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років,
  • про реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Піща, про будівництво Піщанської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
  • про комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами населених пунктів на території ШНПП; про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки.

Попередньо членами засідання постійної комісії обговорено та затверджено хід виконання чималої кількості важливих для життя та розвитку району програм таких як “Програма розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в районі на 2016-2020 роки”, Програми “Призовник”, “Молодь Шацького району”, районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки (Людмила Єрофєєва, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації).

З кожного питання були ухвалені відповідні рішення районної ради.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*