Неділя, 15 вересня 2019

На ремонт будинку культури у селі на Волині з держбюджету виділили 200 тисяч (ФОТО)

09.05.2019 / Новини

У селі Морозовичі Поромівська об’єднана територіальна громада Іваничівського району відремонтують покрівлю будинку культури.

Зроблять це за підтримки народного депутата Ігоря Гузя. За його поданням на ці потреби у держбюджеті виділили 200 тис. грн, – пише ІА Волинські новини.

Як розповів староста Микола Тюхта, загальна площа даху, що потребує ремонту, становить 900 м кв. Для того, щоб розпочати перші роботи, виготовили технічний паспорт приміщення. Зробили зусиллями громади. Після цього, замовили експертизу, що мала б надати висновки, чи витримають стіни, фундамент клубу.

“Майже місяць тривала експертиза. Її вартість обійшлася місцевому бюджету в 40 тис. грн. Висновок експертизи підтверджує, що можна проводити всі необхідні ремонтні роботи у Будинку культури. Спочатку доведеться укріпити стіни, зробити відмостку”, – повідомив він.

Планово роботи з ремонту даху мали б розпочатися ще у березні. Але затримка відбулася через виготовлення технічного паспорта та проведення експертизи. Крім того, загальна вартість проекту – майже мільйон гривень. Громада сподівається на подальшу підтримку парламентаря. Також залучатимуться кошти з місцевої казни.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*