На озері Світязь рибпатрульні виявили та вилучили сім безхазяйних сіток

21.12.2019 / Новини

У період з 16 по 20 грудня Волинський рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронні рейди водоймами Волинської області. Порушення природоохоронного законодавства зафіксовано на території Любешівського, Камінь-Каширського та Шацького районів.

Так, 17 грудня  зафіксовано чотири порушення правил рибальства, з них – три грубих. Порушників викрито на р. Стохід на території Любешівського та Камінь-Каширського районів. Троє громадян з дерев’яних човнів здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями – риболовецькими сітками, ще один громадянин знаходився поблизу водойми з сіткою. Завдяки оперативним діям рибпатрульних, порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України, – інформує Держрибохорона.

На осіб оформлено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП та один – за ч. 3 ст. 85 КУпАП відповідно. Матеріали справ направлено до районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності.

Наступного дня під час рибоохоронної роботи на меліоративному каналі, поблизу с. Угриничі Любешівського району виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено чотири сітки, загальною довжиною 80 м.

20 грудня під час обстеження оз. Світязь Шацького району рейдовою групою викрито аналогічне порушення. Рибпатрульні виявили та  вилучили сім безхазяйних сіток, загальною довжиною 600 м. Складено відповідні акти.

Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства, згідно КУпАП, становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

     

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*