На озері Шацького нацпарку рибоохоронці вилучили шість браконьєрських сіток

11.06.2020 / Новини

У період з 1 по 8 червня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували в області 36 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

За даний період на порушників накладено 1071 гривень штрафів, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 7 733 гривень. У порушників вилучено 10 кг водних біоресурсів та 22 одиниць заборонених знарядь лову, – передає Район Шацьк.

Так, 4 червня під час рибоохоронної роботи на озері Перемут, поблизу с. Гаївка, на території Шацького національного природного парку, виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено шість сіток загальною довжиною 500 метрів.

Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби просить повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

2 Коментарів На озері Шацького нацпарку рибоохоронці вилучили шість браконьєрських сіток

  1. Це все казочки з цинічною показухою для наївних людей які не знають настоящої правди як воно відбувається.Сітки зазвичай єгера заберають но набогато більше, потім частину продають назад браконєрам, а частину пускають офіційно по справі.Тай з рибою мутять по різному

    • А озера поділені де хто має ловити.Після всієї брехні виникає питання, для чого оця все вистава для людей?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*