На одному із Шацьких озер планують збудувати реабілітаційний центр

07.03.2021 / Новини

Потужний реабілітаційний комплекс на Шацьких озерах має слугувати для реабілітації спортсменів та учасників АТО.

Про це стало відомо під час пресконференції з приводу 100 днів роботи Волинської облради, – передають Волинські Новини.

Голова облради Григорій Недопад повідомив, що ще взимку з колегами відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр у селі Сянки Львівської області. Він за своїми потужностями та матеріально-технічною базою є кращим і єдиним закладом такого рівня в Україні.

Зі слів голови облради, подібний хочуть збудувати й на Волині. І Шацька територіальна громада вже погодилася виділити земельну ділянку на ці потреби.

«Є велика можливість і надія, що нам дозволять реалізувати цей проект на теренах області. В Шацькій громаді вже виділили земельну ділянку в мальовничому місці. Це багатомільярдний проєкт. Міністерство молоді та спорту нам вже окреслило дорожню карту і ми починаємо рухатися», – повідомив він.

Йдеться, зокрема, про подання до Уповноваженого Президента України з питань осіб з інвалідністю проєкту «Будівництво центру олімпійської та паралімпійської підготовки з фізичною реабілітацією учасників АТО/ООС в с. Пульмо Ковельського району (озеро Пулемецьке)». У цьому закладі спортсмени зможуть не лише тренуватися, а й проходити реабілітацію після травм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*