Понеділок, 27 січня 2020

“На нас тиснуть: як фізично, так і морально”, – депутати Любомльської міськради

21.07.2016 / Новини

На засіданні дев’ятої чергової сесії Любомльської міської ради депутатський корпус спільно з головою працювали оперативно, злагоджено та без будь-яких упереджень. Можна висловлювати різні думки щодо цього, але факт залишається фактом: на цьому засіданні для вирішення чи не усіх питань порядку денного ледь вистачало кворуму.

У середу, 20-го липня, відбулось засідання сесії Любомльської міської ради. Спочатку до сесійної зали прийшло 17-ть депутатів, але згодом їх залишилось лише 14-ть, і це разом з міським головою Романом Ющуком.

Чому така низька явка депутатів на цій сесії – питання залишається відкритим. Щодо цього дехто з народних обранців на сесії висловив думку про постійний тиск на окремих депутатів, залякування та погрози фізичною розправою, особливо перед засіданнями сесій чи профільних комісій.

Справді, після усіх подій за цю каденцію депутатів, більшість з них просто ігнорує засідання сесій. Більше того, є й такі, які хочуть скласти свої депутатські повноваження, оскільки здоров’я та сім’я для них важливіші.

Депутат Василь Кравчук ще на початку сесії запропонував включити у порядок денний питання про ситуацію, яка склалась у міській раді і провести окреме закрите засідання, аби депутатський корпус і міський голова змогли спільно обговорити, чому на депутатів тиснуть, тим більше погрожують._DSC0309

Читайте також: Депутат Любомльської міськради побив колишню дружину чи навпаки? (ВІДЕО)

Депутати підтримали таку пропозицію, тому друге закрите пленарне засідання дев’ятої чергової сесії Любомльської міської ради відбудеться у понеділок, 25-го липня. Цікаво, що окрім питання про тиск на депутатів, на цьому ж засіданні розглядатимуть питання про коригування міського бюджету.

_DSC0322

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*