Неділя, 6 січня 2019,19:40

На нараді з екологічних питань обговорили поліпшення транспортної інфраструктури Шацького району

03.02.2018 / Новини

31-го січня голова Шацької районної ради Сергій Карпук взяв участь у нараді з екологічних питань в Шацькому районі під головуванням Василя Голядинця, голови Шацької райдержадміністрації.

Про це інформує прес-служба Шацької районної ради.

Також участь взяли Дмитро Новохатський, начальник Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрацїі, Андрій Ткачук, заступник начальника Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації, Віталій Чернець, начальник відділу інфраструктури та туризму Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації, голови та представники селищної та сільських рад Шацького району.

На засіданні обговорили використання корисного потенціалу водно-болотних угідь для збалансованого розвитку місцевих регіонів, пріоритетні напрямки співпраці Шацького біосферного резервату в рамках ТБР «Західне Полісся», реалізацію проекту в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» «Поліпшення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь» та інше.

Не менш важливим також є нове будівництво полігону ТПВ та можливі джерела його фінансування. Йшлося й про поліпшення транспортної доступності рекреаційних територій Шацького району, в тому числі – будівництво велосипедних доріжок та розроблення велосипедних маршрутів та перспективи екотуризму в Шацькому районі.

Важливо, що в обговоренні взяли участь районні очільники сусідніх Любомльського та Старовижівського районів, голова Згоранської сільської ради.

Співпраця з сусідами дасть можливість спільно розібратися з нагальних питаннях.

2 Коментарів На нараді з екологічних питань обговорили поліпшення транспортної інфраструктури Шацького району

  1. Поговорили, знову поговорили? Що рішили- коли ще поговорити? “Транспортна інфраструктура” не маючи доріг , залишається говорити про якісь напевно гелікоптери,дельтоплани. Скільки будете годувати тих селян , які вже і так в кут зігнані. .. Оце, тільки і чути зібрались, поїхали , приїхали . Зробіть дороги , люди на велосипеді доберутся.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*